Znajdź swojego lekarza w sieci

Posted on 15/03/2019 12:00am

Termometr
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Każdy czasem wybiera się się po pomoc zdrowotną. Zdarza się, że lekarz, do którego się udajemy, jest dla nas kompletnie nie znany.
Nie znamy informacji o tym, jakie ma doświadczenie w fachu, na której uczelni się uczył i jaką ma postawę wobec swoich kuracjuszy. Informacje można znaleźć, odwiedzając odpowiednie portale.

W cyberprzestrzeni działają witryny, na których można przeczytać oceny lekarzy. To generalnie spore bazy medyków z każdego zakątka Polski. Na porządnej witrynie z ocenami znajdziesz obszerne informacje na temat danego doktora, zebrane przez zarządców witryny.Jednak kluczowym składnikiem na tego gatunku witrynach są oceny samych leczących się. Interesuje cię, jakie zachowanie do pacjenta wykazuje konkretny psycholog? Czy psychiatra, do którego planujesz się zwrócić po pomoc jest efektywny w działaniu? Wszystko to wyczytasz z wypowiedzi internautów.

Rankinglekarzy.pl - opinie o lekarzach
Source: Rankinglekarzy.pl
Na stronach z recenzjami lekarzy zazwyczaj dostępne jest miejsce, by każdy napisał parę zdań o sprawdzonym doktorze. Wybranie sprawdzonego doktora upraszcza przejrzysty system ocen. Ludzie, którzy korzystali z pomocy danego lekarza, mogą dać mu ocenę (najczęściej w postaci gwiazdek). Na wielu stronach takie oceny są rozdzielone na parę działów. Kuracjusze oceniają stosunek do leczonego, efektywność kuracji i inne aspekty. To szczególnie istotne w wypadku takich lekarzy, jak np. urolog. Panowie często chcą, by urolog cechował się delikatnością i dyskrecją. Jeżeli konieczny jest nam stomatolog, kluczową sprawą jest wysokość opłaty.

Na portalach z recenzjami doktorzy są skategoryzowani wedle swoich specjalizacji (dermatolog, ginekolog itp.) oraz wedle miejscowości, w której pracują. Na witrynach nierzadko można znaleźć również ważne wiadomości o kwocie, jaką bierze doktor oraz dokładne wiadomości kontaktowe –strona WWW, adres itp..

Żeby znaleźć opinie o danym lekarzu nie musi się bezpośrednio przeglądać strony z ocenami\recenzjami. Możesz wpisać do wyszukiwarki frazy kluczowe, które uproszczą znalezienie informacji o lekarzu. Wpisz „specjalizacja miejscowość oceny” (na przykład onkolog Łódź oceny).

Tags: Pacjent, ginekolog, lekarz, stomatolog