Wyposażenie pokoju dziennego

Posted on 04/11/2021 7:55am

Komoda, którą dzisiaj znamy, to mebel skrzyniowy wyekwipowany w parę, czasem kilkanaście szuflad. Z reguły ma prostokątny układ i może mieć wieloraką wielkość i głębokość. Służy zwykle do przechowywania garderoby, bielizny, pościeli, jednak jest też używana do innych celów. Można spotkać ją w przeróżnych pomieszczeniach, jednak zazwyczaj stawiana jest w salonie.


Komoda, sypialnia
Author: Bruno Piombini
Source: Bruno Piombini
Komoda drewniana jest sprzętem skrzyniowym z wieloma skrytkami. Zwykle przybiera format prostokątny i wielkość nie wyższą niż do ramion zwykłego człowieka. W sklepach można zastać bardzo dużo wielorakich typów tego sprzętu. Są również przeznaczone tylko do sypialni, albo salonu, lecz produkowane są również takie specjalne do pokoju dziecinnego, gdzie na górze jest miejsce na przewijak i akcesoria do pielęgnacji szkraba, albo takie do użytkowania przez niewiasty na przykład jako toaletka z lustrem.

Wieczne, wytrzymałe na sporadyczne mody i hity wyposażenie mieszkania (Potrzebujesz wygodnego mieszkania? Poznaj Olimpia Port) świadczy o wysmakowanym guście i osobowości wzorniczej gospodarzy. Świetnie wyprofilowana komoda drewniana, przyciągające faktury surowców i znakomite jakościowo tworzywa stanowią bazę wyjściową dla trwałego wyposażenia domu.
Salon, w jakim przyjmujemy gości, powinien wyglądać reprezentacyjnie.

Jednak to wcale nie oznacza, że ma być drętwy i oficjalny. Wytworność może kroczyć w parze z subtelnym, domowym nastrojem. Kojarząc naturalne tworzywa z ciepłymi barwami i komodę drewnianą o ponadczasowej odmianie, jest możliwość wykonać apetyczny wygląd, który nie znuży się za prędko. Nutki subtelności zdołają dodać tkaniny w kwiatowe wzorki. Jak kiedyś pozostaną podmienione, smak tej mieszanki może być już całkowicie zmieniony. Popularne meble drewniane:

Niezależnie od czasów i stylu mu przypisanego, trzeba zwrócić uwagę na to, ażeby komoda drewniana nosiła w sobie cechy ponadczasowe i nie stała się krótkotrwałym ekscesem mody. Mebel i przedmiot we wnętrzu musi mieć własną wartość i charakter, bo takich rzeczy nie zdobywa się na jeden sezon. Przestrzeń pomieszczenia dziennego bywa wyjątkowo wymagająca. Musi być reprezentacyjna, praktyczna i stanowić prawdziwą wizytówkę domu.

Tags: salon, toaletka, komoda drewniana