Wspaniałakolacja w Walentynki, o czym warto pamiętać

Posted on 10/05/2019 1:02pm

Obojętnie czy jesteście parą tydzień czy dwa lata, to wspólna walentynkowa kolacja stanowi obowiązkowy punkt pierwszej połowy lutego. Jak ją przyszykować, żeby była ona szczególna i niepowtarzalna? O czym pamiętać w trakcie przygotowań? Na pewno o świecach.


restauracja
Author: Lukasz Zelezny
Source: http://www.flickr.com
Nieistotne czy na stole postawisz jedną świeczkę w ogromnym oraz ozdobnym świeczniku, czy poukładasz malutkie podgrzewacze na każdej z półek swojego pokoju. Bez względu na to ile znajduje się ich w pomieszczeniu sprawiają, iż staje się ono zaczarowane. Ich światło jest ciepłe oraz nastrojowe, idealnie komponujące się z kolacją dla pary zakochanych. Gdy nie masz w domu świec zapal jedynie małe punktowe światełka ewentualnie małe lampki, lub wykorzystaj światełka choinkowe.

Druga kwestia - nastrojowa muzyka. Każdy ubóstwia umilać sobie czas słuchając muzyki. Robimy to w tramwaju, w mieszkaniu w trakcie porządkowania. Nie możemy przeto o niej zapomnieć w trakcie romantycznej wieczerzy. Wykreuj własną składankę nastrojowych utworów ewentualnie poszukaj w sieci internetowej radia, które ci ją zagwarantuje. Masz wiele opcji wyboru. Dzięki muzyce stworzysz nadzwyczaj romantyczną atmosferę jakże potrzebny podczas walentynkowej kolacji tylko w dwójkę - tylko w OKWineBar.

Po trzecie - kwiaty. Każda niewiasta lubi dostawać kwiaty, niezależnie czy są to ogromne kompozycje wręczane z okazji waszej rocznicy, czy może mały bukiecik konwalii dany bez specjalnej okazji. Kwiaty mają czarodziejską potęgę i zawsze wywołują uśmiech na twarzy. W czasie kolacji walentynkowej nie możesz o nich zapomnieć. Najlepsze będą czerwone róże, symbolizujące trwałą oraz szczerą miłość oraz pożądanie. Jeżeli jeszcze nie jesteście razem kwiaty będą idealnym sygnałem wysłanym przez ciebie na drodze do sformalizowania waszego związku.


kolacja
Author: Sigma International
Source: Sigma International
Nic tak nie ogrzeje w zimowy dzień jak garnuszek grzanego wina bądź własnej roboty gorącej czekolady. Towarzystwo ukochanej osoby oprawione rozkosznym napitkiem sprawi, iż wasz wieczór będzie pamiętny! Jeżeli nie chcesz sama przygotowywać walentynkowej kolacji, korzystaj z oferty w sieci wpisując w przeglądarkę hasło: kolacja dla dwojga we Wrocławiu. Na pewno znajdziesz bez liku propozycji.

Tags: kwiaty, świeczka, wino, kolacja