W jaki sposób umeblować biuro, by uwydatniało charakter Twego biznesu?

Posted on 24/09/2019 8:50am

W biurowej przestrzeni spędzamy z reguły jedną trzecią doby. Tuż po domu, to najważniejsze wnętrze w naszym powszednim życiu.


Biuro służy głównie do realizacji funkcji służbowych oraz jest przestrzenią, w jakiej spędzamy większą część doby.


Urządzając jego wnętrze, przede wszystkim pomyślmy o własnym komforcie. Biuro dopasujmy do potrzeb pracowników jak też do rodzaju wykonywanej przez nich pracy. Ergonomia wywodzi się z nauk takich jak socjologia albo fizjologia pracy, a więc wielopłaszczyznowo podchodzi do analizy stanowiska pracy. To, co teraz jest priorytetem w modelowaniu większości przestrzeni biurowych, to łatwa adaptacja do zmieniających się wymogów. Pomogą Ci w tym nowoczesne ścianki biurowe, które możemy postawić w miejscach gdzie jest to aktualnie pomocne.


ścianki biurowe
Author: Belgravia Polska
Source: Belgravia Polska


Jednym z najważniejszych składników znakomicie wyposażonej powierzchni pracowniczej jest biurko. Aby zyskało ono tytuł ergonomicznego, musi posiadać jasny i matowy blat o minimalnej wielkości 120 centymetrów. Istotna jest również opcja regulacji wysokości blatu, by zapewnić wygodę pracownikowi zarówno o wzroście 160 centymetrów, jak także 190 cm. Takie wymiary zagwarantują jego eksploatatorowi wolność ruchów oraz pozwolą na bezproblemowe rozlokowanie niezbytecznych sprzętów takich jak komputer, klawiatura jak też biurowe akcesoria.
Typ biznesu, jaki prowadzimy powinien znaleźć odzwierciedlenie w sposobie aranżacji naszego biura a także prezentacji elementów powiązanych z identyfikacją wizualną firmy. Kiedy wnętrze jest gustowne, natomiast działalność wymaga zachowania atencji, najlepiej sprawdzi się usytuowany na ścianie szyld w klasycznym stylu.

Tags: biurko, ścianki, pomieszczenie