W jaki sposób przeobrazić pomieszczenie kuchenne w stylu rustykalnym w bezpieczną oazę.

Posted on 21/06/2018 4:49pm

Żywiołowe tempo życia powoduje, że w swoich mieszkaniach poszukujemy spokoju. Wnętrze mieszkania powinno być miejscem relaksu i azylem, w którym będziemy się dobrze czuć. Każdy dom ma swoje centralne miejsce domowego życia. W większości to właśnie aneks kuchenny jest sercem domu.
Jadalnia
Author: Wendy Harman
Source: http://www.flickr.com
To enklawa, gdzie nie tylko gotujemy, spożywamy wspólnie posiłki , ale dyskutujemy i zazwyczaj podejmujemy ważne decyzje. Drewniany dom, zaaranżowany na ludową nutę z użyciem dużej ilości drewna, wpływa na bezpieczny, pełen spokoju i przyjazny nastrój. Interesujący artykuł na ten temat: .Często wywołuje wspomnienia ciepłych miesięcy przebytych u babci na wsi. Wnętrza w stylu wiejskim to odtworzenie klimatu wiejskich domów pełnych ciepłych barw i drewna . O urokliwości wnętrza rustykalnego decydują nastrojowe przedmioty, wyroby artystów ludowych: gliniane i drewniane naczynia, wiklinowe koszyczki, szydełkowe serwetki i zazdrostki. Na podłodze z drewna , ręcznie wykonany, nieduży chodnik. Dopełnieniem całości może być kuchnia węglowa i sporej wielkości drewniany stół. Więcej informacji dla zainteresowanych: .

Nad dużym stołem, z ciemnobrązowego drewna, wspaniale wpasują się jasne oświetlenie klasyczne o słonecznej, lekko żółtej barwie światła, dającej wrażenie jeszcze bardziej przytulnego ciepła. Ponadto nieobojętne jest światło ciągu roboczego. Punkty świetlne powinny być zamontowane nad każdą przestrzenią, gdzie wykonuje się codzienne czynności.


aneks kuchenny
Author: Karen Highland
Source: http://www.flickr.com
Bo choć o sztucznym świetle mówi się przeważnie w kategoriach jego zastosowania, nie wolno zapominać o jego wyjątkowym oddziaływaniu na nastrój domu. Dlatego, istotne jest, aby wybrany kształt oświetlenia do kuchni idealnie oddawał jej ludowy charakter, wspaniale z nią harmonizował i jednocześnie dawał jak najlepsze warunki oświetleniowe.

Tags: lampy, oświetlenie, kuchnia, tempo