Aranżujemy mieszkanie, a zatem jakie dodatki mieć na względzie, gdy postanawiamy odmienić wygląd wnętrza

Posted on 21/02/2019 7:24am

Wygląd naszego domu bardzo oddziałuje na codzienne samopoczucie. Zdecydowanie lepiej czujemy się w stylowo zaaranżowanych, posprzątanych wnętrzach, niźli zagraconych i brudnych pokojach. Dlatego staramy się tak uszykować każdy pokój, by spędzanie w nim czasu było przyjemnością, a nie męczarnią. W aranżacji znaczące są dodatki, zatem nie można odkładać ich na dalszy plan, a przeciwnie – dobrze specjalnie iść po nie do sklepu, aby zapewnić pomieszczeniom charakter.


Dodatki mogą być uniwersalne, ale można też wyróżnić dodatki specjalnie nabywane na określoną okazję, np. stroiki świąteczne, które ustawiamy na szafce czy komodzie, kiedy nadchodzą Święta Bożonarodzeniowe.

Interesująca informacja? Jeżeli tak myślisz, ponadto sprawdź ten link - odnajdziesz znacznie więcej w ofercie (http://hybryd.com.pl/pl/produkty/oprawy_oswietlenia_awaryjnego/), która dotyczy rozważanej tu tematyki.

Nie powinny być przesadne – za każdym razem docenia się minimalizm, więc wystarczy parę bombek, wstążek lub świeca ustawiona na środku. Im mniej, tym lepiej, zwłaszcza, iż w pokoju na pewno także będzie stać choinka. Stroiki mogą być żywe bądź sztuczne – te pierwsze powinniśmy zakupić bądź zrobić na dzień czy dwa przed Bożym Narodzeniem, w innym wypadku mogą nie dotrwać do końca Świąt.

Koniecznie przeczytaj najnowszy wpis (https://catalaya.pl/zaluzje-warszawa/) na omówiony tutaj temat. Nie pozwól się wyprzedzić innym! Polepsz swoje informacje na to zagadnienie.

kieliszki
Author: BodaNova
Source: BodaNova


Jeżeli akurat nie nadchodzi ani Boże Narodzenie, ani Wielkanoc, można zadbać o inne ozdoby, na przykład kieliszki na świece, jakie mogą stać na naszym stole. Kiedy będziemy chcieli stworzyć klimatyczny nastrój, po prostu je zapalimy. Świeczki w kieliszkach można też ustawić w łazience, wykorzystując do tego celu szafki łazienkowe stojące. Nie zapomnijmy jedynie ich zgasić, kiedy skończymy kąpiel, gdyż mało trzeba, by doszło do nieszczęścia. W kuchni z kolei ozdobą mogą być także gadżety kuchenne - stroiki świąteczne na Ceneo, na przykład solniczki i pieprzniczki, które zawsze powinny stać na stole, byśmy mogli przyprawić posiłki. Garnki czy sitka zapewne nie będą zwracać uwagi, lecz ładne kubki, dzbanek na wodę czy czajniczek na herbatę możemy kupić w bardziej gustownym stylu, dzięki temu nasza kuchnia dużo na tym zyska.


Nie trzeba zachodu, aby ładnie i niesztampowo urządzać wnętrza. Jeżeli zadbamy o dodatki już w początkowych etapach aranżowania naszego gniazdka, nie będziemy mieć problemu ze znalezieniem odpowiednich dekoracji - dbaj o wnętrza, które do tego mogą być także funkcjonalne.

Tags: ozdoba, wnętrze, pokoje