Turkusowa kuchnia - czy warto zmienić design Twojej jadalni?

Posted on 10/01/2021 7:28am

Po kupnie mieszkania bądź domku dwa podstawowe wnętrza do urządzenia i wykończenia to kuchnia i łazienka. Niestety bez nich nic nie zrobimy. Pokój dzienne można umeblować później, kiedy już w nim zamieszkamy. Kuchnia jest drogim pokojem w każdym domu.

Pomysł na aranżacje kuchni
Author: Cameleo
Source: Cameleo
Na początku należy spisać wszystkie przedmioty, które są ci potrzebne. Na liście na początek powinny znaleźć się lodówka, kuchnia i piekarnik. Nie mając mebli można się żyć - .Ustal także, jaki ma mieć ona kolor. Ostatnim krzykiem mody jest turkusowa kuchnia (pełna treść) - kuchnia w kolorach turkusa. Jeśli już ustaliłaś, jaki kolor i ajkie szafki potrzebujesz, możesz poszukać w sklepach meblowych, albo do kuchennego studia. Topowym dodatkiem są także turkusowe rzeczy, albo talerze i miski. Akurat w kontekście kuchni trzeba nam wiele malutkich drobiazgów, które będą odpowiadać do np. mebli w waniliowym, również ostatnio topowym kolorze.
Łazienka jest miejscem, w którym dbamy o higienę. Trzeba zadbać, by była również strefą, w którym z przyjemnością bierzemy relaksującą, długą kąpiel. Najpotrzebniejszymi elementami będą w niej wanna, czy prysznic, muszla klozetowa i umywalka. Dobrym konceptem będzie znalezienie niewielkiego miejsca na bidet.

Ułatwi nam on dbanie o higienę miejsc intymnych. Istotny jest także wybór odpowiednich płytek, którymi wykończymy podłogi i ściany. Optymalne będą matowe, bez połysku, i niekoniecznie w jednolitym kolorze. Dlaczego? Mniej na nich widać zacieki, brud i plamy. Nie mówiąc o osadzającym się często kamieniu. Najtrudniej jest doczyścić wyłożoną czarnymi płytkami – widać na nich dosłownie wszystko.

Tags: meble, pokój, Wanna, salon, bidet, plama