Treściwy spacer po Gdańsku - inaczej gdzie skierować się na uczelnie.

Posted on 22/11/2021 1:20am

Dobór kierunku dalszego uczenia u osób kończących liceum to nie lada wyzywanie. Przeważnie są to dylematy, które tylko w przypadku połowy społeczeństwa zostały poprawnie trafione i wypełnione.
image - mieszkanie
Author: Lukasz Badura
Source: http://www.flickr.com
Aby jednak przybliżyć trafny dobór dla młodych artystów, przyjrzymy się dzisiaj Akademii Sztuk Pięknych w pięknym mieście, jakim jest Gdańsk.mieszkanie - malowidło
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
mieszkanie - fotografijka
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Będąc aspirantem na takie studia należy liczyć się z bezlikiem pracy jaka czeka przystępując do samych testów rekrutacyjnych. Na początku należy wyselekcjonować odpowiedni kierunek. Spośród wielu sugerowanych najogromniejszym zaciekawieniem cieszy się architektura wnętrz ze specjalnością aranżacja wnętrz. Początkowy etap rekrutacji to wielozadaniowy egzamin praktyczny, którego zamiarem jest wyznacznik uzdolnień artystycznych pretendenta, a który równocześnie jest kartą przetargową do kolejnego etapu rekrutacji. Na stronie internetowej goszczą ścisłe terminy testu oraz podane materiały jakie trzeba donieść: w przypadku branży aranżacja wnętrz to akcesoria do rysowania i podstawowe przyrządy kreślarskie. Początkowy etap oprócz testu ma również część praktyczną, w trakcie której produkuje się swój własny projekt (aranżacja wnętrz Gdańsk). Po otrzymaniu pozytywnego rezultatu z części I, aspirant zapraszany jest na rozmówkę kwalifikacyjną, gdzie polemizuje się na temat pracy zaprezentowanej w etapie I. Następnie po upływie ok. 1 - 2 dni ogłaszane są wyniki etapu II i wstępna lista zakwalifikowanych na studia. Droga, jaka pozwala zacząć studia artystyczne jest trudna. Ogłaszając rezultaty bierze się pod uwagę wyłącznie liczbę punktów otrzymanych za etap I i II biegu rekrutacyjnego.
Powinno się więc pilnie podejść do tego tematu decydując się na dane kierunki.
Ze względu, iż uczelnia ta to nie lada wyzwanie, warto przemyśleć zapał studiowania w nadmorskim mieście Gdańsk. Wariacja otoczenia, orzeźwiające powietrze, nowe towarzystwo. To wszystko jest w stanie pozytywnie wpłynąć na termin studiów i sprawi, że dla niejednego stanie się to życiowa przygoda.

Tags: dom, towar, powietrze