Rewelacyjny pomysł na użycie drewnianych skrzyń - mebelki ze skrzynek drewnianych - Zobacz!

Posted on 11/10/2017 12:46pm

Kupiłaś dom i masz mocno mały budżet na jego urządzenie? Tym samym posiadasz serdecznie dość trzymania rzeczy w tekturowych pudłach? Jest na to raza – możesz wykonać sobie tymczasowe meble ze skrzynek drewnianych.


Dziś przedstawiamy pomysł na skrzynki, z których zrobisz regał książkowy!
meble z pomysłem
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
W pierwszej kolejności znajdź kogoś, od kogo kupisz albo otrzymać trochę drewnianych skrzynek, takich jak te w których przewozi się jabłka. Najlepiej by były nieużywane i niezabrudzone. Nie będziesz musiała wtedy spędzać długich godzin na czyszczeniu ich papierem ściernym. Przemyśl, czy chcesz by były one naturalne, z widocznymi słojami, czy może chcesz je pomalować na jakiś wesoły kolor. W obu przypadkach, zakup oświetlenie (zobacz hiperłącze do serwisu) bezbarwny impregnat do drewna, albo kolorową farbę - sprawdź na blogu: meble ze skrzynek drewnianych.

Kiedy już odpowiednio przygotujesz skrzynie przygotuj się na to, że będziesz musiała je czymś połączyć jedna do drugiej, lamp (kliknij i sprawdź) przybić do ściany. Pomyśl w jaki sposób mają być przytwierdzone, w jakim układzie, obrysuj ołówkiem i rozpocznij zabawę w wiercenie dziur. Najciekawiej gdy od razu druga osoba będzie odkurzała pył – unikniesz długotrwałego sprzątania. Gdy już zrobisz regały do ściany zostaje postawić na nich książki.


Możesz również ozdobić regały różnymi kolorami i drobiazgami.
Równie łatwym zadaniem jest zrobienie ze skrzynek bądź palet siedzisk i stolika kawowego. Wystarczy zbić kilka sztuk, w zależności jaką wysokość chcemy uzyskać i dać nań kilka poduszek. Na dwie skrzynki starczy położyć taflę szkła i… gotowe! Zostaje zaprosić przyjaciół, zaparzyć smaczną kawę, nalać do lampek wino i zacząć plotkować. Po więcej szczegółów wejdź na http://www.lovingit.pl/

Tags: drewno, szkło, książki