Praktyczne i schludne rolety noc-dzień do naszego domu.

Posted on 19/06/2018 5:08pm

Roleta dzień-noc to wygodne rozwiązanie, które gwarantuje piękną aranżację okien i dostosowanie natężenia światła do aktualnych potrzeb domowników. Rolety dzień- noc odznaczają się zastosowaniem dwóch warstw tkaniny o różnej przepuszczalności światła, która pozwala regulować stopień natężenia promieni słonecznych we wnętrzach. Instalując tego rodzaju rolety można korzystać ze światła dziennego i nie narażać się ciekawskie spojrzenia sąsiadów. Naprzemienny układ pasów które przepuszczają lub zatrzymują światło pozwala na stworzenie wyjątkowego klimatu w pomieszczeniu.
Rolety zewnętrzne
Author: Nina Matthews
Source: http://www.flickr.com
Roleta (Tanie rolety Wrocław - interdeko.pl) dzień-noc stosowana być może do okien PCV, aluminiowych albo z drewna.Prosta i niezawodna struktura czyni ją niezwykle atrakcyjną cenowo osłoną okienną. Roleta dzień-noc wspaniale nadaje się do aranżacji i zaciemnienia biura, salonu, łazienki lub bawialni. Bardzo schludne, a zarazem funkcjonalne tkaniny rolety dzień-noc to tkaniny, posiadające pasy przezroczyste i zaciemniające.Przyłożenie dwóch warstw tkaniny - jedna na drugą oraz przesuwanie ich względem siebie, daje mnogość możliwości regulacji stopnia nasłonecznienia czy przyciemnienia wnętrza.To najnowsza propozycja wśród dekoracyjnych osłon okiennych, która zdobywa coraz większą popularność wśród klientów. Ta innowacyjna tkanina, zwana również zebrą lub duo, pozwala regulować w szczegółowy sposób rozproszenie światła w pomieszczeniu, od całkowitego nasłonecznienia aż do zaciemnienia. Pełna oferta: polecane rolety.

Dzieje się tak za sprawą zastosowania podwójnej warstwy materiału, co pozwala uzyskać efekt podobny do występującego w żaluzjach poziomych. Za sprawą odpowiednio ustawionego materiału przy opuszczonej rolecie można oglądać krajobraz na zewnątrz. Roleta (pozostałe wiadomości) dzień-noc zastępuje wszystkie dotychczasowe przysłony na okna - takie jak żaluzje, zasłonki czy firany. Okna mające roletę dzień-noc, tworzą niepowtarzalny charakter całego wnętrza.


Seria rolet Blackout marki Prakto
Author: Franc Gardiner
Source: Franc Gardiner
Rolety dzień-noc to innowacyjny system rolet, który za sprawą jednej rolety pozwala na utrzymanie światła we wnętrzu, ale również całkowite jego zaciemnienie. Lekki i ergonomiczny wygląd oraz ciepłe materiały podniosą komfort i intymność każdego wnętrza oraz zabezpieczą przed nadmiernym nagrzaniem. To niezwykle prosty, wygodny i solidny system wzbogacony różnymi sposobami bezinwazyjnej instalacji. Roleta dzień-noc pozwoli nie tylko ochronić wnętrze przed promieniami słonecznymi, ale także może zastąpić zasłonki i firanki i posłużyć jako element dekoracyjny pomieszczenia.

Tags: PCV, roleta, system