Pomysły na meblowanie wymarzonej jadalni

Posted on 27/10/2018 7:22am

Jeżeli dysponujesz miejscem do aranżacji jadalni – jesteś szczęśliwcem! Pewnie posiadasz duży dom, w którym udało ci się wygospodarować osobny pokój. A może posiadasz sporą kuchnię? W tym wpisie podpowiadamy w jaki sposób wyposażyć jadalnię oraz jak wybrać stół do kuchni. Startujemy!
Najpierw podpowiadamy na co zwrócić uwagę podczas aranżacji jadalni.

kuchnia
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Powinien być to przestronny pokój, który będzie służyć nam do jedzenia. Trzeba wyposażyć go w stół, na tyle duży by by pomieścić wszystkich domowników . Kolejną kwestią jest to, czy odbywają się u nas imprezy rodzinne – musimy wtedy przewidzieć ile maksymalnie osób będzie przy nim siedzieć. Mamy duży wybór stołów, czy kompletów stół stół drewniany warszawa plus krzesła. Za najprostsze damy ok. 300 złotych, a za te najdroższe nawet kilka tysięcy złotych. Najlepszy jest okrągły stół, bo pomieści większą liczbę osób, w razie wizyty gości. Jest także wygodny, bo każda osoba widzi inne, siedzące przy stole. Kolejną kwestią jest wybór krzeseł. Przy kupnie tapicerowanych, zwróćmy uwagę na to, czym są obite. Wybierzmy tkaninę, która nie będzie szybko wchłaniała plam. W jadalni przyda się nam także witryna, w której umieścimy naczynia.
Utrudnione zadanie posiadamy, kiedy miejsce spożywania posiłków musimy urządzić w kuchni . Nie posiadamy wtedy najczęściej zbyt wielkiej powierzchni. Wciąż modne są drewniane narożniki umieszczane w rogu kuchni – właśnie tak wygląda kuchnia w moim rodzinnym domu. Kocham leniwe sobotnie poranki, gdy piję tam z rodzicami kawę! Jeśli mamy maleńką kuchnię, możemy wydłużyć blat mebli, pod który damy taboreciki. Możemy także kupić mały składany do ściany stolik. Wszystko zależy od tego, jaka liczba osób ma się przy nim zmieścić.