Parę słów odnośnie kawy Carraro

Posted on 22/06/2018 1:11am

Kawa to najbardziej znany napój na całym świecie – stawiana tuż przy herbatach. Co dzień miliony ludzi we wszystkich zakątkach ziemi piją ją podczas porannych śniadań, do obiadu, na mieście, a nawet w pracy, bądź w godzinach wieczornych.


Wielu jej miłośników chce poznać jak najwięcej jej smaków, poszukując coraz to innych doznań dla swojego podniebienia.


papier
Author: The Centre
Source: http://www.flickr.com


Jedną z podbijających gusta znawców jest kawa Carraro . Jej produkcja oraz uprawa odbywa się z pomocą innowacyjnych technologii, które tym samym są gwarancją najwyższej jakości produktu. Inaczej nazywa się ją „Słodką Arabicą”, bowiem charakteryzuje ją delikatny i jednocześnie słodkawy posmak, który kochają wszyscy smakosze kaw. Kawa Carraro swe początki przypisuje na XIX wiek, gdy Geatano Carraro rozpoczął handel zieloną kawą w swym sklepie. Obecnie jednak nazwisko jego jest jednym z najpopularniejszych pośród znawców czarnego napoju, z pomocą jego pierworodnego, który kilkadziesiąt lat później założył pierwszą palarnię. W obecnych czasach kawę Carraro kupić można do własnego domu, jak również i uraczyć się jej smakiem w restauracjach. Jest dostępna zarówno w charakterze mielonej, jak również i ziarnistej – również i w Internecie. www.qualiashop.pl/32-syropy-1883 http://www.qualiashop.pl/73-carraro
Do kaw można także zastosować różnego rodzaju dodatki – jednym z nich jest syrop 1883 . Pochodzi on bowiem prosto z francuskich Alp, gdzie jest produkowany jedynie z naturalnych składników.


Dedykowany jest zarówno klientom indywidualnym, którzy smaki takie jak między innymi piernikowy, arbuzowy czy też miętowy chcą posiadać w swoim domu, a także i baristom serwującym kawy oraz desery restauracjach i barach. Należy zwrócić uwagę, iż syrop 1883 jest oferowany w wielu niespotykanych na co dzień smakach.

Tags: napoje, sklep, domu, pomoc