Nowoczesne rozwiązania dla mieszkania,czyli fotorolety

Posted on 04/04/2019 8:18am

Nowoczesne rozwiązania wnętrzarskie zyskują sobie wielu zwolenników, którzy tylko czekają na możliwość zastosowania innowacji w swoim domu. Na szczęście, co jakiś czas rzeczywiście pojawiają się różnego typu nowości, które pozwalają uatrakcyjnić wnętrza. Jednym z hitów są chociażby fotorolety.


Fototapety kojarzy większość z nas, ale o fotoroletach słyszało już mniej osób, dlatego warto bliżej rozeznać się w tej tematyce. Jak sama nazwa mówi są to rolety, ale nietypowe przez fakt, że mogą posiadać różnego rodzaju grafikę jako dominujący wzór. Na takich roletach można znaleźć bowiem motywy takie same jak na rozmaitego typu fotografiach – ich wybór jest bez wątpienia ogromny, począwszy od architektury, po elementy krajobrazu, rośliny, postacie czy wzory geometryczne - fivaro.pl/fotorolety. Równocześnie rolety takie dokładnie przedstawiają dany obraz niczym prawdziwa fotografia.
Ciekawym faktem w tym przypadku jest również to, że niektóre firmy, produkujące tego typu elementy aranżacyjne mogą wykonać fotorolety na życzenie. Oznacza to, że możemy dostarczyć jakiekolwiek zdjęcie, które chcielibyśmy, aby znalazło się na takiej rolecie i producent przygotuje ją dla nas. W ten sposób będziemy mogli w taki sposób zaaranżować pomieszczenie, jak sobie to wymarzyliśmy.
rolety
Author: Franc Gardiner
Source: Franc Gardiner


Kolejną zaletą tego typu rozwiązania jest to, że tego typu osłony okienne (sklep z roletami wrocław) łatwo utrzymać w czystości - można je dowolnie myć i odkurzać, w ten sposób udostępniony obraz w każdym momencie będzie wyraźny i czytelny. Takie rolety nie przepuszczają światła słonecznego w takim stopniu, w jakim pozwala na to zastosowana grafika, jak też grubość materiału, na jakim ona widnieje.

Wspomniany produkt może być też doskonałym prezentem. Obecnie w modzie są rozmaite produkty z nadrukiem. Już nie tylko kalendarze, czy plakaty na ścianę mogą uwzględniać zdjęcia, jakie nam się podobają bądź które sami wykonaliśmy, ponieważ również osłony na okna możemy w ten sposób „udekorować”. Ofiarowanie takiego prezentu tym bardziej ucieszy obdarowanego, jeśli wykorzystamy ulubione zdjęcie solenizanta. Warto o tym pomyśleć, jeśli zależy nam na niebanalnym prezencie, który okaże się niewątpliwie prawdziwą niespodzianką.

Tags: grafika, Wyposażenie, pomieszczenie