Posiadasz malutkie mieszkanie? Sprawdź jak je zaaranżować.

Posted on 27/12/2018 7:17am

Moje mieszkanie to tylko 25 metrów kwadratowych. Na tej niewielkiej powierzchni mam urządzoną małą kuchnię, łazienkę i salon, w którym odnalazłam kącik na jadalnię. Lokum jest niesamowicie przytulne, wygodne dla jednej osoby. Kiedy zastanawiałam się nad zakupem mieszkania pomyślałam, że powinna być to właśnie taka maleńka kawalerka.

Aranżacja małego mieszkania
Author: Kirstie
Source: http://www.flickr.com
Jako, że nie posiadam prawa jazdy, zależało mi także na tym, by była położona w bloku w ścisłym centrum miasta.

Miej świadomość, że aby zdobyć interesujące informacje na przedstawiany temat, musisz znaleźć odpowiednie źródło - zatem obejrzyj serwis (https://www.impeco.pl/lampa-owadobojcza-ultratech-30-biala-lepowa.html), w tamtym miejscu odnajdziesz wciągające fakty.

Zaskoczeni? Wiem, że większość ludzi stara się wybierać mieszkania na uboczu. Dla mnie takie umiejscowienie domu to najlepsza opcja. Mam pod ręką niewielki bazarek, kilka sklepów, w tym wielki (hipermarket Kielce), a na rynek idę 15 minut. Drażniący może być wzmożony ruch pojazdów, bo mój blok stoi zaraz obok czteropasmówce. Czasem odczuwam brak osobnego pokoju do urządzenia biura albo sypialni. Może kiedyś pomyślę kupnie większego lokum - sprawdź jak zaaranżowac małe mieszkanie.


Mój mały salon z jadalnią mieści kilka osób - , dzięki temu bez trudności mogę zrobić małe party! Urządzony jest w ciepłych odcieniach lata. Panele i meblościanka są w kolorze olchy miodowej, ściany pomalowałam na dwa kolory – żółty i delikatnej zieleni. Do tego dobrałam woalowe firanki – białą i mocno pomarańczową, która służy mi za zasłonkę.

W rogu pomieszczenia jest moje miejsce pracy – malutkie biurko z laptopem i narzędziami biurowymi do pracy. Rozkładana wersalka pozwala mi w kilka chwil zmienić pokój wieczorem w sypialnię. Okrągły stół z dwoma krzesłami daje namiastkę jadalni. Czego więcej trzeba przebojowej singielce prowadzącej własną firmę? Kota, albo królika. Milusiński lada chwila zamieszka razem ze mną!

Tags: pies, kot, auta, sklep, prawo jazdy, firanka, kawalerka