Lacobel - stylowe rozwiązania do kuchni

Posted on 05/12/2017 2:32pm

Jeżeli pragniemy posiadać wspaniale urządzoną kuchnię, która będzie przedstawiała się w stylu nowoczesnym, to powinniśmy zastanowić się nad tym, czy fantastycznym rozwiązaniem nie będzie szkło w kuchni. Świetnie zastępuje zwykłe płytki, dzięki równej oraz gładkiej nawierzchni jest znacznie łatwiejsze w czyszczeniu, a my przez to mamy gwarancję, że żadne bakterie nie zadomawiają się w fugach, które na ogół są trudne do wyszorowania. Przez to, że takie szkło jest specjalnie umacniane, mamy pewność, że nic złego się z nim nie stanie, nawet wówczas kiedy niechcący uderzymy w nie jakimś naczyniem.


szkło do kuchni
Author: Paweł Bykowski
Source: http://pawelbykowski.wordpress.com/
Jeżeli nie pragniemy, by było widać za nim ścianę, to zawsze możemy tam położyć płytki, lub fototapetę z fajnym nadrukiem, co sprawi, że całość będzie się przedstawiała jeszcze wspanialej, a szyba będzie odpowiednią ochroną dla tego, czym wyłożymy ścianę.

Lacobel proponuje nam różne typy szyb
Poszukując informacji na temat szyb, które możemy zastosować w kuchni, natrafimy na firmę Lacobel, która nie tylko proponuje nam najlepsze szyby, ale równocześnie oferuje nam możliwość nabycia ich w przeróżnych barwach. Przez to podświetlając ścianę, na której znajduje się taka szyba, mamy szansę być pewni, że rozświetli ona naszą kuchnię w danym kolorze, co z pewnością będzie dawało wspaniały rezultat w nocy, szczególnie jeśli będzie zaświecone jedynie to jedno światło. Co warte podkreślenia, to również fakt, że szyby te mają szansę być w różnej wielkości, więc wspaniale sprawdzą się nie tylko w niewielkiej kuchni, ale też w tej naprawdę sporej.

Nie bójmy się nowych pomysłów
Jeżeli pragniemy aby nasza kuchnia odróżniała się w ciekawy sposób, to nie mamy szansy bać się nowych pomysłów, nawet jeśli z początku zdają nam się one nieprawdopodobne. Często dzieje się tak, że nowe metody aranżacji wnętrz powodują, że prościej jest je utrzymać w czystości oraz nie musimy tak sporo czasu poświęcać na ich czyszczenie. Przez to trzeba przeanalizować, czy nie zastąpić tradycyjnych płytek, jednak szklaną szybą.

Tags: szkło, kuchnie, szyby