Kuchnia gościnna

Posted on 04/10/2018 7:25am

Z chwilą gdy stała się domowym centrum dowodzenia, w kuchni musi znaleźć się miejsce, także na popołudniową herbatę, odrabianie lekcji, pracę, plotki i rodzinne .
Możemy tu nie tylko gotować, ale i miło spędzać czas. Nawet jeśli nie jest przytulna w starym stylu, a minimalistyczna i biała jak laboratorium. Ponieważ w kuchni sterylność i perfekcja nie są najważniejsze! Dom prezentuje się zupełnie inaczej, jeżeli nie kojarzy się ona tylko z obowiązkami i gotowaniem.


kuchnia
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Projektanci rozwiązali nawet problem z telewizorem, albowiem do tej pory między garnkami nie było na niego miejsca. Idealnym konceptem okazał się odpowiedni panel pod sprzęt rtv, który oczywiście pasuje do mebli. Ale to nie koniec! Firmy poszły jeszcze dalej, proponując półki na książki. Dzięki temu kuchnia (nklim.design/projektowanie-kuchni/) łagodnie "przechodzi" w salon.


To w kuchni na ogół skupia się dobra energia, życzliwość, zapach potraw i przyjazna atmosfera. Ale kuchnia to także meble, które w głównej mierze nadają jej charakteru. Który więc styl wybrać?
Kuchnia tradycyjna lub rustykalna to klimat domowy i przytulny. Atmosferę tworzą drewniane szafki, jako materiał naturalny oraz przedmioty, opowiadające nam swoją historię oraz są związane z rodziną. W takiej kuchni nawet czas wolniej umyka i z pewnością poświęcimy chwilę na degustację przysmaków domowej kuchni (odwiedź stronę na

kuchnia
Author: Mebel RUST
Source: Mebel RUST
Jeśli jednak preferujemy kuchnie bardziej nowoczesne rozwiązania, czujemy się przytłoczeni ilością drobiazgów i dodatków, wybierzmy meble w jak najprostszej formie. Kuchnia wKuchnia (https://gustomania.pl/pl/c/Kuchnia/31)ylu zaskakuje nas swą przestronnością więc jest to mile widziane rozwiązanie dla małych rozmiarów pomieszczeń.

Najbardziej istotną wartością mebli na wymiar do kuchni, jest zabudowanie sprzętów i urządzeń używanych w gospodarstwie domowym. Takich perspektyw nie dają nam standardowe zestawy mebli. Nie zapominajmy jednak, iż inwestycja w kuchnię na wymiar jest niemałym kosztem, dlatego pośpiech może być złym doradcą.

Tags: dom, meble, wnętrze, kuchnia, tradycja