Jakie rady dobrze jest wziąć sobie do serca, gdy aranżujemy mieszkanie? Jakich rzeczy pod żadnym pozorem nie możemy robić?

Posted on 13/04/2019 8:55am

Aranżowanie wnętrz może powodować problemy, szczególnie w przypadku tych, którzy nie czują się w tej dziedzinie pewnie. Z kolei jest kilka zasad, jakie warto wziąć sobie do serca.


Bez wątpienia należy docenić rolę światła przy urządzaniu pomieszczeń.
systemy
Author: MS więcej niż OKNA
Source: MS więcej niż OKNA


Miłe nastrojowe oświetlenie może dodać pomieszczeniom uroku oraz wpłynąć pozytywnie na wystrój. Dobrze jest wystrzegać się górnego światła, a pomyśleć o dolnym.

Bezkonkurencyjne oferty, najniższe stawki! To naprawdę jest tutaj, zobacz, spójrz na ofertę (https://dotd.pl/20-krzesla-nowoczesne), a bez dwóch zdań się nie zawiedziesz!

Większa lampa w salonie będzie nie jedynie fajnym dodatkiem za dnia, ale także pozwoli zyskać miły nastrój we wnętrzu. Przyjemne oświetlenie wieczorem wprowadzi nas w błogi nastrój. Następną kwestią będzie kolor, z którym nie można przesadzać. To dotyczy zarówno jaskrawości barw, jak i ilości różnych odcieni. Na pewno każdy się przekonał chociaż raz, iż pomieszczenia, w których jest zbyt dużo kolorów, wydają się karykaturalne. Odnosimy wrażenie, że panuje w nich nieporządek. Z tego względu nie można tutaj przesadzać. Jedna albo dwie główne barwy w zupełności wystarczą. Rzecz jasna nie dotyczy to wnętrz stworzonych dla dzieciaków.


Przesadzać nie można również ze sprzętami. Jeżeli chcielibyśmy coś zmienić w pokoju, to zacznijmy właśnie od takich spraw, a mianowicie pozbądźmy się szczególnie tych wysłużonych mebli. Wtedy poczujemy, iż coś faktycznie zmieniło pozytywnie. Odniesiemy wrażenie, że oddychamy z ulgą.
Mniej sprzętów, to więcej przestrzeni do codziennego funkcjonowania i większy ład. Przepełnione i nieumiejętnie urządzone przestrzenie nie wywołują pozytywnych uczuć.

Tags: aranżacja, moc, mebli, wnętrz, porządek