Jakie baterie umywalkowe ma do zaproponowania spółka Invena oraz czy będą one pasować do każdej toalety?

Posted on 15/06/2022 8:48pm

Łazienki publiczne mają to do siebie, że mogliby z nich korzystać wszyscy. W tym czasie kontrolowanie czystości rąk jest bardzo utrudniona, a jak wiemy zarazki potrafią się przenosić również przez dotyk. Znakomitym rozwiązaniem okaże się tutaj bezdotykowa bateria łazienkowa, jaka posiada zamontowany specjalistyczny czujnik i uruchamia się dopiero wtedy, gdy chcemy umyć ręce.


Idealna tutaj okaże się bateria umywalkowa Invena, jaka jest świetna do toalet publicznych, ale także do tych w domu.


przestronna łazienka
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com


Nie żąda ona instalacji elektrycznej oraz jest tak zbudowana, że zezwala na olbrzymie oszczędności w zużyciu wody. Inną bateria umywalkową jest Nikea Exe, która wyróżnia się nietypowym kształtem. Może nadawać się ona do nowoczesnych łazienek. Posiada regulowaną indywidualnie siłę wypływania wody, co zapewnia obniżenie natężenia jej przepływu, a jednocześnie dbałość o środowisko naturalne. Są takie baterie umywalkowe takiej spółki, które są połączeniem tradycyjnego wyglądu i innowacyjnego wyposażenia. Bateria posiada dziesięcioletni okres gwarancyjny i tzw.

Napisaliśmy artykuł o zbliżonej treści. Umieściliśmy go na kolejnej witrynie. Wejdź zatem w ten link i dowiedz się szczegółów (http://gappy.pl/produkty) z tym połączonych.

perlator, który zezwala zaoszczędzić nawet o 50% zużycie wody.


Do małych łazienek znakomicie będzie nadawać się bateria Nea. Posiada delikatnie zaokrąglone kształty, które znakomicie podkreślą owalne umywalki oraz półokrągłe kabiny prysznicowe. Taka bateria także posiada perlator, który może zaoszczędzić wodę i pozwala cieszyć się także mniejszymi opłatami za wodę. Firma ma również kolekcję Kastos, w której trzeba docenić wyjątkowy wygląd i innowacyjne rozwiązania dla przykładu aerator na monetę. Jest to oferta dla ludzi lubiących praktyczne wzornictwo odpowiednie z najbardziej nowatorskimi skandynawskimi nurtami. Spółka ma także do zaproponowania kolekcję Dakos w kolorze białym połączonym z barwą chromu.
Jest to idealna oferta do funkcjonalnych łazienek w innowacyjnym stylu. Delikatna gra kolorów powoduje, że bateria przyciąga wzrok wszystkich. Równocześnie spełnia rolę użytecznej dekoracji oraz podkreśla nowoczesny charakter domu.

Tags: trend, czas, toalety, domu