Jak wyekwipować niewielką alkowę?

Posted on 27/09/2019 5:09am

Sypialnia to miejsce szczególnie istotne na mapie naszego mieszkania. pomieszczenie kojarzące się z wypoczynkiem powinno przede wszystkim zapewniać nam zdrowy sen.


Aby alkowa realizowała swą funkcję powinna być właściwie wyekwipowana.


Ściana z obrazem
Author: katsrcool (Kool Cats Photography)
Source: http://www.flickr.com


W niewielkim mieszkaniu albo niewielkim pokoju trudno będzie wykreować aranżację nie jedynie funkcjonalną, ale i oryginalną - zobacz elegancką poduszkę dekoracyjną. W jaki sposób spowodować żeby malutka alkowa stała się schronieniem a także eleganckim wnętrzem jednocześnie? Być może starczą eleganckie poduszki dekoracyjne?


Zegar ścienny Flow oraz lampa sufitowa Lampadina 7
Author: Kare Design
Source: Kare Design
Urządzając wnętrze niewielkiej sypialni trzeba pamiętać, że liczy się każdy centymetr a także optymalnie spożytkować przestrzeń. Wskazane jest także skorzystać z paru sztuczek, które przyzwolą nam wizualnie powiększyć powierzchnię sypialni jak też sprawić ażeby nabrała stylu. Kiedy dysponujemy wysokim stropem i zamieszkujemy w starej kamienicy można sobie pozwolić na antresolę, jaka pozwoli oszczędzić miejsce oraz umożliwi wkomponowanie biurka albo szafy. Małe mieszkanie w bloku musimy urządzić w taki sposób, aby połączyć komfort z funkcjonalnością. Sypialnia niezwykle często spełnia rolę także garderoby. Szafy czy szafki, jakie pokrywają a także są wbudowane w mury, mieszczą odpowiednie miejsce na drobnostki oraz ubrania.


Dzięki takiemu wyjściu pozbywamy się nadmiaru rzeczy z otoczenia, zbędnego bezładu, a dzięki lustrom, które mogą być ulokowane na frontach szafy, dodamy alkowie centymetrów, natomiast poduszki w kwiaty sprawią, że pomieszczenie będzie bardzo przytulne - szukaj poduszek w kwiaty.

Tags: szafy, pomieszczenie, sposób, przestrzeń