Innowacyjne wyposażenie toalet publicznych. Ekonomiczne suszarki do rąk.

Posted on 04/03/2021 8:27am

Tak się składa, że czystość toalet w miejscach publicznych dość często mocno odbiega od normy, lecz dzięki innowacyjnym elementom ich wyposażenia, stan ten zdecydowanie się poprawia. Przede wszystkim za sprawą tego, że sporo z tych maszyn działa na fotokomórkę i same się wyłączają po skorzystaniu z nich. Pozwala to wyeliminować cieknące krany, walające się zużyte ręczniki papierowe czy nieprzyjemny zapach. Dzięki automatycznym dozownikom nie ma również problemu z rozlanym, klejącym mydłem.

bateria łazienkowa
Author: Vladimir Yaitskiy
Source: http://www.flickr.com
Łazienki publiczne powinny być tak wymyślone, by skrócić czas trwania różnych czynności do minimum, aby urządzenia nie zabierały ogromnej przestrzeni i tak, żeby jak najwięcej rzeczy działało na fotokomórkę. Wszystkie te funkcje spełniają osuszacze do rąk Dyson Airblade, które znajdziesz u tego producenta urządzeń higienicznych. Występują one jako modele kieszeniowe, do których wkłada się dłonie z góry, lub modele w kształcie litery V, pod które podkłada się obie dłonie. Uruchamiane są automatycznie, ponieważ działają przez fotokomórkę. Czas działania to dokładnie 10 sekund – tyle na pewno wystarczy, żeby wysuszyć umyte dłonie.

Bardzo krótki czas suszenia jest bardzo istotny, ponieważ zbadano, że bardzo wielu użytkowników łazienek publicznych wychodzi z łazienki bez wysuszenia rąk, bo chce zaoszczędzić na czasie. A przecież powszechnie wiadomo, że wilgotne środowisko sprzyja namnażaniu się bakterii. Jeśli dodamy do tego używanie klamek, komórki albo uchwytu w wózku supermarketowym, widzimy, jak ułatwiamy niekończącą się wędrówkę bakteriom. Używanie suszarki Dyson Airblade ma same plusy – nie ma ona złego wpływu na środowisko (nie zużywamy przy tym góry jednorazowych ręczników), samoczynnie się wyłącza zaraz po użyciu, a co za tym idzie - oszczędza energię.Dyson Airblade ma też istotny wpływ na zmniejszenie roznoszenia się zarazków, co w przypadku toalet publicznych ma istotne znaczenie. Działa w ten sposób, bo posiada filtryblokujące bakterie i zarazki obecne w powietrzu toalety.

Ponieważ suszarki Dyson Airblade występują w kilku wariantach kolorystycznych i są bardzo kształtne (przez co nie zajmują sporo miejsca od ściany), a przy tym pracują bardzo wydajnie, można je wmontować praktycznie do każdego wnętrza – zarówno toalety w dużym centrum handlowym, jak i w małej, lecz urządzonej ze smakiem łazience w restauracji. Inwestując w suszarki Airblade marki Dyson, kupujemy ekologię i duże możliwości w czystej formie.

Tags: łazienki, krany, WC, toalety, suszarki