Gdy wybieramy meble do domu, może warto skusić się na nieco oryginalności. Być może meble z Indonezji?

Posted on 26/02/2019 10:21pm

Czas urządzania nowego lokalu, to okres spełniania własnych marzeń i pomysłów. Osoby, które mają ochotę zaaranżować swoje mieszkanie nieszablonowo, mają przestrzeń do popisu.


lampa


Znakomitym pomysłem może być dla przykładu próba skomponowania wnętrz w stylu kolonialnym.


Zastosowanie ekologicznych elementów w naszych wnętrzach okaże się szczególnie trafionym pomysłem. Nie tylko, że nowoczesnym, to jeszcze niezwykle wytwornym. Finezyjne, drewniane meble w kolonialnej konwencji mogą okazać się przebojem. Meble indonezyjskie urzeczywistniają szereg wymogów, jakie stawiamy tego typu sprzętom- -> link.


Ich zdobnictwo i wykonanie może zadziwić pomysłowością i jakością. Stworzą w naszych wnętrzach niezwykły wschodni klimat. Do kuchni dobrą propozycją mogą być blaty suar. Suar, to rodzaj drzewa, które osiągają ponad 40 metrów długości. Rosną w klimacie tropikalnym oraz charakteryzuję się niezwykłą wręcz wytrzymałością. Dzięki tej wytrzymałości, stosowane są między innymi do tworzenia blatów kuchennych. Unikatowość i piękno nieregularnych słoi może oczarować największego marudę- oferta.


piękne drzwi
Author: ParisSharing
Source: http://www.flickr.com


Na rodzinnym rynku dużo butików oferuje takie właśnie pomysły na wykonanie i stylistykę pomieszczeń. Firmy proponują wyposażenie do pokoju sypialnego, pokoju stołowego i innych pomieszczeń
Mimo że cena takich oryginalności jest nadal zwykle zaporowa, to może warto odważyć się nieco niezwykłości i powiewu wschodu w naszym chłodnym klimacie. Przekonuje do tego długa przeszłość i tradycja kulturowe.

Tags: dom, styl, sprzęt, Urządzenia, kuchni