Elektryczne suszarki do rąk - fachowy przyrząd w łazienkach publicznych

Posted on 03/03/2022 8:17am

W dzisiejszych czasach przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją wyposażenia do łazienek oferują nam prócz fundamentalnych "domowych" urządzeń, kompleksowy sprzęt stworzony dla toalet publicznych. W ich asortymencie znajdziemy podajniki ręczników, zasobniki na papier toaletowy, przewijaki dla dzieci, suszarki elektryczne do rąk. Te ostatnie cieszą się od dawna największą sławą, zatem jest na rynku duży ich wybór.
Dziecko w łazience
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
Mniej więcej 75% użytkowników toalet publicznych umieszcza na naczelnym miejscu higienę. Gdy nie ma w nich suszarki do rąk, pozostaną one prawdopodobnie mokre, przez co w wyższym stopniu wystawione na powtórne zanieczyszczenie. Niehigieniczne bowiem jest przy ewentualnym braku ręczników, jakie zanieczyszczają otoczenie, wycieranie rąk w ubrania. Elektryczna suszarka do rąk zapewnia kompletną higienę. Nawiew trwa od siedmiu do trzynastu sekund, dlatego gwarantuje niskie zużycie prądu.

Jeśli znajdujące się tu treści przykuwają Twój wzrok, to oprócz tego zerknij na informacje (https://sklep.doko.pl/pl/p/Mufa-kablowa-przelotowa-ZRM-4JLP-CX4-120-150-RADPOL/9318), które zobaczysz, kiedy klikniesz ten odnośnik.

Najnowocześniejsza elektryczna suszarka do rąk ma także wkomponowany zegar, który zapobiega nadużywaniu sprzętu, a jej komora pokryta jest antybakteryjną powłoką.

Suszarki do rąk mają produktywną i niezwykle solidną grzałkę PTC, która nie ma szans się przepalić oraz wbudowany filtr HEPA, który zatrzymuje większą część, bo co najmniej 99,97% skażeń mechanicznych, komórki grzybów, pierwotniaków i bakterii, jak i większość wirusów. Omawiane w artykule urządzenia są stosowane do umeblowania łazienek publicznych na każdym kroku. Najpopularniejsze przedsiębiorstwa produkujące suszarki to : Warmtec, Bartscher, Ponente. Ceny wahają się od 100 zł do ponad 4000 zł. Więcej informacji na ten temat: zobacz elektryczne suszarki.
Floating - siła czerpana ze spokoju
Author: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.
Source: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.
Bezdotykowe suszenie rąk to wspaniałe wyjście, jakie wypada stosować w toaletach publicznych. Jest niezmiernie ekonomiczne, na mocy czego pozwala na oszczędność energii elektrycznej oraz przychylne środowisku, nie trujemy bowiem środowiska przy użyciu ręczników, których na wysypiskach jest aż 25% w odniesieniu do całkowitej sumy odpadów. Poprzez ich użytkowanie po wyjściu z toalety publicznej możemy cieszyć się czystymi dłońmi, z których zostały wypędzone prawie że wszelkie bakterie.

Tags: marki, firmy, Przedsiębiorstwa, rozwiązanie, wyjście, suszenie, Nawiew