Co może zostać idealnym dopełnieniem łazienki posiadającej wannę?

Posted on 11/05/2020 7:46am

Sklepy z wyposażeniem do łazienek posiadają niezwykle bogatą gamę przedmiotów. Od kabin prysznicowych, poprzez wieszaki czy też brodziki albo meble do łazienki.


Jednak to naturalnie nie wszystko. Aby łazienka wyglądała elegancko, dobrze byłoby pokryć płaszczyznę ściany oraz ew. pozostałe części glazurą. Wspomniane inne elementy to np. wanna, jednak glazura przyklejona bezpośrednio na wannie nie będzie wyglądała dobrze. Dlatego też jeżeli niezbędna Ci jest właściwa obudowa do wanny Sanplast to producent tego typu produktów. Można je dostosować do konkretnej, nawet asymetrycznej wanny oraz dopiero na takim elemencie zacząć układać ozdoby w postaci płytek. Naturalnie gdy wszystkie prace zostaną już zakończone, będą mieć duży wpływ na higienę w łazience, gdyż porządkowanie okaże się być o wiele szybsze oraz bardziej dokładne. Takie obudowy są produkowane z materiału pod nazwą ABS i mogłyby zostać albo uniwersalne, albo dopasowane do konkretnego wzorca konkretnego producenta wanny.


obudowa do wanny sanplast
Author: MENU
Source: http://www.smakprostoty.pl/ext/producenci/3/3/62


Jeżeli nabywamy taką obudowę przez internet, to poza tym, że posiadamy o wiele bardziej widoczny wybór niż w zwyczajnym sklepie stacjonarnym, to nie powinniśmy się obawiać o bezpieczny przewóz towaru bezpośrednio do naszego domu. Są one dobrze zapakowane m.in. w styropian, który skutecznie wytłumi wszystkie wstrząsy, jakie mogłyby mieć miejsce w czasie przewożenia produktu.
Producent udziela oczywiście stosownie długiej gwarancji. Cena obudowy nie jest duża, tego typu obudowa może kosztować ok. 200-250 złotych oraz jest na pewno inwestycją do stylowego wystroju każdej łazienki.

Tags: dekoracje, efekty, łazience