Bardzo dobre pomysły z użyciem fototapety

Posted on 16/10/2020 8:26am

Jesteś indywidualistą, jaki nie lubi robić to co inni mu karzą? Lub jesteś osobą z ogromną wyobraźnią oraz ciągle masz jakieś pomysły? Co więcej masz duszę artystyczną, a w domu albo mieszkaniu posiadasz wiele zrobionych własnoręcznie przedmiotów, lub narysowanych przez siebie obrazów? Jeżeli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to ten artykuł jest o tobie i dla ciebie.


Materią tego artykułu będzie omówienie różnych aranżacji salonów przy użyciu fototapet, ponadto w zależności od rodzaju twej osobowości.


egzotyczna plaża
Author: Roberto Faccenda
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś rodzajem osoby jaka nie może usiedzieć w miejscu oraz jesteś zainteresowany podróżowaniem, zachęcamy ci, żebyś użył własnych zdjęć z podróży. Ściana za kanapą świetnie będzie wyglądać, jeśli będzie na niej naklejone twoje zdjęcie z wycieczki na safari. Pomyśl tylko, jakie wrażenie zrobi ono na znajomych, jeżeli zobaczą przykładowo zdjęcie nosorożca, jaki sprintował wprost na wasz samochód terenowy i prawie by go przewrócił, lecz w ostatnim momencie udało się wam uciec, a na pamiątkę z tego wydarzenia masz właśnie zdjęcie na jakim uchwycony jest szarżujący nosorożec. Wszyscy będą pod wrażeniem. Albo byłeś na wycieczkowcu, płynąc do Ameryki, i na otwartym morzu zauważyłeś ławicę płynących majestatycznie wielorybów, a ty zrobiłeś im zdjęcie, jakie podziwiacie właśnie ze znajomymi. Jeżeli jesteś typem domatora, w dobry nastrój wprowadzić cię może twój ulubiony cytat nalepiony na calutką ścianę od razu za telewizorem. Wyobraź sobie na przykład słowa: „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” napisane na czarnym albo białym tle, uśmiechające się do ciebie. Jeżelifascynujesz się stylem retro, świetnym konceptem jest przyklejenie na ściany czarno białe na przykład jakieś ujęcie przedwojennego baru pełnego klientów, lub kadr w stylu pinup, które przekaże twoim znajomym, że jesteś fanem dawnych filmów amerykańskich. Wielu dekoratorów wnętrz wykorzystuje fototapety właśnie z tego typu motywem, aby podkreślić odmienność zamawiającego. Sławne zdjęcie celebrytki wszechczasów Marylin Monroe zrobione przez prześwietnego artystę oraz grafika Andy’ego Warhola, dokładnie to 9 tych samych ujęć, ale ukazanych, każde w innej tonacji oraz różnych kolorach, świadczy o tym, iż chociaż ciągle jesteś jedną osobą, to posiadasz wyszukaną osobowość. Dla fanów szybkiego życia, wręcz można powiedzieć agresywnego, polecamy nalepienie fototapety z autem rajdowym będącym w ruchu. Bo jeżeli chodzi o ludzi wolących szybki tryb życia, to celem użycia fototapety sport będzie najbardziej trafionym wyborem. Z doświadczeń wiadomo nam, że fototapety z motywem sportowym, szczególnie te z bolidami formuły pierwszej oraz z gwiazdami sportu są wychwalane przez klientów. Zanim zamówisz fototapetę, upewnij się, że zdjęcia zostało wykonane w wysokiej rozdzielczości, z tego powodu że na ogromnej ścianie będą widoczne piksele, wtedy efekt będzie raczej odwrotny.


U nas jesteś w stanie wydrukować na fototapecie dowolne zdjęcie lub grafikę, a ponadto jeśli pozwolisz nam wcześniej wykonać zdjęcie pomieszczenia w jakim ma się znajdować naklejona fototapeta, będziemy w stanie stworzyć komputerową projekcję docelowego jej wyglądu. Więc jeżeli efekt ci się nie spodoba, możesz wybrać inną grafikę.


Myślimy iż podsunęliśmy tobie kilka niezłych pomysłów na aranżację pustej powierzchni ściany. W naszym salonie posiadasz możliwość zobaczenia wcześniej animacji komputerowej.

Zaintrygowany? To dla nas optymistyczna informacja. Zatem kliknij tu ozonowanie włocławek i czytaj bez ograniczeń następne rzetelne wątki.

Mamy możliwość dowolnego doboru formatów tapety. Dlatego nie zwlekaj i przyjdź do naszego sklepu.

Tags: ściany, miejsce, efekt, dekorator, Aranżowanie