Łazienka nie musi być miejscem nudnym, w jakim wszystko jest tak, jakby wyciągnięte było przed dwudziestu laty oraz wklejone w nasze własne pomieszczenie

Posted on 23/05/2022 7:40am

Sami decydujemy o tym, jak wygląda nasza łazienka. Niestety pośród łazienek naszych znajomych trudno jest poszukać takiej, która rzeczywiście przewyższałaby swoim designem. Z reguły miejsca te są traktowane po macoszemu, gdyż najwięcej pieniędzy w aranżowaniu wnętrz potrzeba na pokój, do którego proszeni są goście. Jako że z łazienki korzysta się bez wyjątkowych okazji, to często prezentuje się ona dość skromnie i raczej przeciętnie.

łazienka
Author: Magnus Hagdorn
Source: http://www.flickr.com
Dobrze zmienić ten zły trend i zdecydować się na ekstrawaganckie dodatki albo całkiem odmienną aranżację. Zacząć możemy od zmiany kafelek na ciekawsze, lecz nikt nie każe robić aż tak dużych rewolucji.

Zaintrygował Cię nasz opis? Jeżeli tak, to przejdź do następnego tekstu i czytaj dalej (http://sklep.cristalstone.pl/umywalki-z-odplywem-liniowym) o tym, co bardzo Cię zajmuje.

Niekiedy starczą małe zmiany. Jeżeli chcielibyśmy, aby nasze kąpiele były czasem pełnym wyciszenia, podczas jakiego zaznajemy pełni harmonii to minimalistyczna łazienka ( być bardzo ciekawa) będzie być dla nas odpowiednim pomysłem. Pozbycie się wielu wolnostojących szafeczek pełnych starych i nieużywanych kosmetyków to niezbędność.

W zamian za to za nieduże pieniądze można zakupić jedną, ale większą i pełną elegancji prostą półkę, szczególnie zamykaną. Kiedy wszystkie rzeczy mają swoje miejsce, świat zaczyna wyglądać na bardziej poukładany. Czasem wstawienie jednej donicy z rośliną też jest doskonałym pomysłem, lecz pożytecznym tylko wówczas, gdy nasza przestrzeń do zaaranżowania jest duża. Pozbycie się wszelkich żółtych kaczuszek z brzegu wanny, a w zamian za to ustawienie tam świec, też powinno pomóc o odzyskaniu pożądanego wizerunku łazienki.Jeśli jesteśmy fanami dzisiejszej mody to nowoczesne dywaniki łazienkowe (na przykład takie) muszą się nam podobać. Nie ma w nich nic z kiczu, co jeszcze parę lat temu dominowało na prawie każdej podłodze łazienkowej. Specjalne materiały, z których są zrobione wskazane dywaniki, powinny działać w ten sposób, aby nie przyciągać wilgoci oraz nie spowodować pleśni. Idealnym rozwiązaniem będzie też przejrzenie katalogów z dodatkami do łazienek. Jeśli małym kosztem chcemy odmienić wygląd tej przestrzeni, to spokojnie możemy to zrobić. Trzeba jedynie odrobinę cierpliwości i dobrego gustu. Szukajmy inspiracji i stwórzmy dom, w jakim chcemy zamieszkać!

Tags: łazienka, dywaniki, wanny