Aranżacja wnętrz

Posted on 07/05/2020 8:33am

Intencją przyznania wnętrzu wyrazistości i charakteru, ściany można delikatnie upiększyć. Możemy ją wyeksponować za pomocą fototapety, motywacyjnego napisu, lub pięknego obrazu.
Zadaniem dekoracji ścian jest nie tylko animizacja i urozmaicenie wnętrza. Nie trudno dostrzec, że wyszukane frazy na ścianie to bezsprzeczny szlagier ostatnich kilku sezonów.


Obrazy do salonu, do sypialni, lub kuchni nie muszą być bezbarwne i tworzyć się jedynie z jednej części. Obrazy trzyczęściowe wspaniale sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Tego rodzaju obrazy na ścianę dostępne są w wielu wzorach. Jeżeli lubimy obrazy nowoczesne, koniecznie zdecydujmy się na rozdzielenie tej grafiki na trzy części. Stanie się przez to jeszcze bardziej nowatorska i oczaruje wszystkie osoby odwiedzające w domu. Wykorzystując tego typu ozdoby mamy więcej możności. Przecież to od nas jest zależne w jakiej odległości od siebie powiesimy takie obrazy trzyczęściowe. Wszystko pewnie zależeć będzie także od tego co się na nich mieści, a także z jakiej perspektywy najlepiej się one zaprezentują.


Logo TÜV Rheinland Polska
Author: TÜV Rheinland Polska
Source: TÜV Rheinland Polska


efekt
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com


Nowoczesne fototapety mają głębię, co powoduje, że działają podobnie jak malarstwo iluzjonistyczne. Motywami, jakie zwykle wybierają klienci są krajobrazy, zarówno te bardzo klasyczne, jak też fototapety pałac, czy krajobrazy miejskie.


życie
Author: Witex
Source: Witex


Dzięki fototapetom wygląd pomieszczenia może dać złudzenie istnienia jeszcze jednego okna, i to z ładnym krajobrazem.
W związku z pojawieniem się nowoczesnych surowców do stworzenia fototapet, rozszerzyły się możliwości ich zastosowania.


Dzięki technikom cyfrowym tego rodzaju ozdoby nie są już raczej kiczowatymi obrazami.

Tags: pomysł, pomieszczenia, klienci